Polska, dwuzłotówka (8 groszy), 1753
Zakończenie: 20-10-2022 21:40:20
354013
Opis: | Polska - August III (1733–1763) - monety polsko-saskie, dwuzłotówka (8 groszy), 1753, Lipsk, odmiana bez liter E-C, masywne popiersie króla |
Stan zachowania: | III+, Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: | patyna |
Literatura: | Kahnt 682 var. a, Kop. 2119 (R2), Olding 470 |
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 72