XIII/XIV w. monety z ziem polskich i sąsiadujących, brakteat
Zakończenie: 20-10-2022 21:23:20
354246
Opis: | XIII/XIV w. monety z ziem polskich i sąsiadujących, brakteat, Trzypłatkowa rozeta z kulkami między każdym płatkiem |
Stan zachowania: | III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro, 16.7 mm, 0.24 g, zgięcie, pęknięcia |
Literatura: | H-Cz. 5509, Wieleń 67 |
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 41