Zakon Krzyżacki, szeląg
Zakończenie: 20-10-2022 21:20:40
Zakon Krzyżacki, szeląg
354447
Opis: | Zakon Krzyżacki - Henryk I von Plauen (1410–1414), szeląg, Gdańsk, Aw: Tarcza Wielkiego Mistrza, + MAGS…hINRICVS \ PRIM, Rw: Tarcza zakonna, nad nią litera D, + MONETA DNORVM (dwa x) PRV… |
Stan zachowania: | III/III+, About Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro, 20.9 mm, 1.84 g, zielony nalot -patyna |
Literatura: | Neumann 12b, Vossberg §60 |
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 200