Zakon Krzyżacki, szeląg
Zakończenie: 20-10-2022 21:20:20
Zakon Krzyżacki, szeląg
354009
Opis: | Zakon Krzyżacki - Henryk I von Plauen (1410–1414), szeląg, Aw: Tarcza herbowa Wiekiego Mistrza, + MAGST '• hINRICVS : PRIM, Rw: Tarcza zakonna, + MONETA : DNORVM : PRVCI |
Stan zachowania: | III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: | ciemna patyna, moneta lakierowana |
Literatura: | Voss. §57/584 |
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 229