Niemcy, denar, 985–995
Zakończenie: 20-10-2022 21:17:20
Niemcy, denar, 985–995
352270
Opis: | Niemcy - Bawaria - Ratyzbona - ks. Henryk II Kłótnik 955–976 / 985–995 - II panowanie 985–995, denar, 985–995, Ratyzbona, mincerz Vald, Aw: Krzyż grecki, w dwóch przeciwległych kątach kulka, w trzecim pieścień, • H•ENRICVS DVX, Rw: Dach kaplicy, pod nim GVAL, REGINA CIVIT•AS• |
Stan zachowania: | III+, Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro, 22.7 mm, 1.76 g, patyna |
Literatura: | Hahn 22d1.1 |
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 58