Rzym prowincjonalny, prutah, 29 ne
Zakończenie: 20-10-2022 21:13:40
354237
Opis: | Rzym prowincjonalny - Judea - prokurator Poncjusz Piłat 26–36 ne, prutah, 29 ne, Jerozolima, Aw: Simpulum (czerpak), (ΤΙΒΕΡΙΟΥ ΚΑΙCAΡOC), Rw: Trzy kłosy, IOVΛΙΑ (ΚΑΙCAΡOC) |
Stan zachowania: | III/III-, About Very Five |
Dodatkowe informacje: | brąz, 16.6 mm, 2.42 g, patyna |
Literatura: | Meshorer 229, RPC I 4967 |
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 92