Polska, 50 złotych, 8.06.1794
Zakończenie: 20-10-2022 20:01:20
Polska, 50 złotych, 8.06.1794
354411
Opis: | Polska - Insurekcja Kościuszkowska (1794), 50 złotych, 8.06.1794, seria B, numeracja 19418, podpisy: Jan Klemens Gaczkowski (kupiec warszawski) oraz Jan Klek (kupiec warszawski) |
Stan zachowania: | III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: | złamania, miejscowe ubytki papieru |
Literatura: | Lucow 30 (R2), Miłczak A4 |
Cena wywoławcza: 1 800 zł
Cena szacunkowa: 3 000 zł
Ilość odsłon: 182