Polska, 10 złotych, 8.06.1794
Zakończenie: 20-10-2022 20:01:00
Polska, 10 złotych, 8.06.1794
354410
Opis: | Polska - Insurekcja Kościuszkowska (1794), 10 złotych, 8.06.1794, seria B, numeracja 6344, widoczny fragment znaku wodnego PIETER DE VRIES & COMP, podpisy: Michał Pągowski (dowódca Regimentu Grenadierów Lubelskich) oraz Tomasz Staniszewski (kupiec warszawski) |
Stan zachowania: | III-, Nearly Very Five |
Dodatkowe informacje: | złamania, miejscowe ubytki papieru |
Literatura: | Lucow 18 (R3), Miłczak A2 |
Cena wywoławcza: 1 200 zł
Cena szacunkowa: 2 000 zł
Ilość odsłon: 141