Aukcja online

pokaż wszystko
Literatura, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale i odznaczenia.
Rozpoczęcie: 26-09-2022 18:00
Zakończenie: 06-10-2022 20:00 ÷ 22:44
licytacje zakończone
Zdjęcie Opis Stan Cena Ofert Do końca
Polska, II Zlot Narodowy ZHP, 1929
Polska, II Zlot Narodowy ZHP, 1929
353748
Krzyż, na końcach ramion II ZLOT / NARODOWY - płomień - w...
II

270 zł

szac. 100 zł

30 wyświetleń

0 zakończona
Polska, żeński krzyż harcerski, od 1946/1947
Polska, żeński krzyż harcerski, od 1946/1947
353990
seria XV, numeracja 292
II

270 zł

szac. 80 zł

59 wyświetleń

0 zakończona
Polska, Krzyż Walecznych 1944, 1946–1950
Polska, Krzyż Walecznych 1944, 1946–1950
352777
Krzyż kawalerski, na ramionach NA - POLU - CHWAŁY - 1944,...
III+

250 zł

szac. 80 zł

68 wyświetleń

0 zakończona
Jerozolima, krzyż jerozolimski
Jerozolima, krzyż jerozolimski
353622
na zapięciu agrafki nabita punca
I/I-

230 zł

szac. 20 zł

62 wyświetleń

0 zakończona
Rosja, odznaka pamiątkowa, 1911
Rosja, odznaka pamiątkowa, 1911
352798
Głowa władcy w prawo, АЛЕКСАНДРЪ III ИМПЕРАТОРЪ И САМОДЕР...
II

115 zł

szac. 60 zł

64 wyświetleń

0 zakończona
III Rzeczpospolita Polska (od 1989), zestaw 3 odznak kombatanckich
III Rzeczpospolita Polska (od 1989), zestaw 3 odznak kombatanckich
353613
zestaw trzech odznak kombatanckich Armii Krajowej
I/II

100 zł

szac. 30 zł

30 wyświetleń

0 zakończona
III Rzeczpospolita Polska (od 1989), zestaw 10 odznak kombatanckich
III Rzeczpospolita Polska (od 1989), zestaw 10 odznak kombatanckich
353614
zesta 10 odznak kombatanckich Armii Krajowej
I/II

95 zł

szac. 60 zł

36 wyświetleń

0 zakończona
Polska, Znak Łączności (miniatura), od 1937
Polska, Znak Łączności (miniatura), od 1937
353716
Pieścień pokryty czarno-niebieską emalią, wewnątrz trzy b...
I-

60 zł

szac. 100 zł

65 wyświetleń

0 zakończona
Polska, odznaka pamiątkowa, od 1975
Polska, odznaka pamiątkowa, od 1975
353612
Herb Lwowa, odznaka jednoczęściowa, mocowana na nakrętkę,...
II

60 zł

szac. 40 zł

45 wyświetleń

0 zakończona
Polska, miniatura odznaki Szkoły Podchorążych Piechoty w Ostrowi Mazowieckiej
Polska, miniatura odznaki Szkoły Podchorążych Piechoty w Ostrowi Mazowieckiej
352765
Orzeł z opuszczonymi skrzydłami, trzymający w szponach na...
I-

60 zł

szac. 30 zł

74 wyświetleń

0 zakończona

Do wylicytowanych pozycji doliczana jest opłata aukcyjna WCN w wysokości 10%. Prosimy dokładnie zapoznać się z regulaminem aukcji online.