Zakończenie: 06-10-2022 20:00 ÷ 22:44
Polska, II Zlot Narodowy ZHP, 1929
353748
Krzyż, na końcach ramion II ZLOT / NARODOWY - płomień - w... | II |
270 zł szac. 100 zł 30 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, żeński krzyż harcerski, od 1946/1947
353990
seria XV, numeracja 292 | II |
270 zł szac. 80 zł 59 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, Krzyż Walecznych 1944, 1946–1950
352777
Krzyż kawalerski, na ramionach NA - POLU - CHWAŁY - 1944,... | III+ |
250 zł szac. 80 zł 68 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Jerozolima, krzyż jerozolimski
353622
na zapięciu agrafki nabita punca | I/I- |
230 zł szac. 20 zł 62 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Rosja, odznaka pamiątkowa, 1911
352798
Głowa władcy w prawo, АЛЕКСАНДРЪ III ИМПЕРАТОРЪ И САМОДЕР... | II |
115 zł szac. 60 zł 64 wyświetleń |
0 | zakończona | |
III Rzeczpospolita Polska (od 1989), zestaw 3 odznak kombatanckich
353613
zestaw trzech odznak kombatanckich Armii Krajowej | I/II |
100 zł szac. 30 zł 30 wyświetleń |
0 | zakończona | |
III Rzeczpospolita Polska (od 1989), zestaw 10 odznak kombatanckich
353614
zesta 10 odznak kombatanckich Armii Krajowej | I/II |
95 zł szac. 60 zł 36 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, Znak Łączności (miniatura), od 1937
353716
Pieścień pokryty czarno-niebieską emalią, wewnątrz trzy b... | I- |
60 zł szac. 100 zł 65 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, odznaka pamiątkowa, od 1975
353612
Herb Lwowa, odznaka jednoczęściowa, mocowana na nakrętkę,... | II |
60 zł szac. 40 zł 45 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, miniatura odznaki Szkoły Podchorążych Piechoty w Ostrowi Mazowieckiej
352765
Orzeł z opuszczonymi skrzydłami, trzymający w szponach na... | I- |
60 zł szac. 30 zł 74 wyświetleń |
0 | zakończona |