Zakończenie: 06-10-2022 20:00 ÷ 22:44
Polska, Medal Pamiątkowy za Obronę Śląska Cieszyńskiego, od 1919
353617
Wieniec, w którym widok wzgórza z Wieżą Piastowską w Cies... | II |
290 zł szac. 350 zł 50 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, odznaka pamiątkowa 2. Pułku Strzelców Podhalańskich (KOPIA)
353618
Wieniec, w którym swastyka, w kątach gałązki świerkowe, n... | I- |
50 zł szac. 30 zł 85 wyświetleń |
0 | zakończona | |
USA, odznaka pamiątkowa
353621
napis CHICAGO osadzony na dachach wieżowców | I |
44 zł szac. 15 zł 20 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Jerozolima, krzyż jerozolimski
353622
na zapięciu agrafki nabita punca | I/I- |
230 zł szac. 20 zł 62 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, Znak Łączności (miniatura), od 1937
353716
Pieścień pokryty czarno-niebieską emalią, wewnątrz trzy b... | I- |
60 zł szac. 100 zł 65 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, II Zlot Narodowy ZHP, 1929
353748
Krzyż, na końcach ramion II ZLOT / NARODOWY - płomień - w... | II |
270 zł szac. 100 zł 30 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Rumunia, Medal Krucjaty przeciwko Komunizmowi, 1942–1945
353989
Krzyż, na którym otoczona promieniami dłoń trzymająca mie... | I/II |
48 zł szac. 80 zł 43 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, żeński krzyż harcerski, od 1946/1947
353990
seria XV, numeracja 292 | II |
270 zł szac. 80 zł 59 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, liljka harcerska
353991
przewiązana lilia, na płatkach O N C, na przewiązaniu ZHP... | II |
— start 30 zł 31 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, liljka harcerska (zastęp Wilków)
353992
Lilia, na jej środku tarcza, na której popiersie wilka w ... | II |
48 zł szac. 80 zł 33 wyświetleń |
0 | zakończona |