Polska, odznaka Partii Narodowych Socjalistów, 1933–1939

Rozpoczęcie: 26-09-2022 18:00
Zakończenie: 06-10-2022 22:35:20

Cena wylicytowana: 340 zł
Aukcja zakończyła się 06-10-2022 22:35:20
353616
Opis: Polska - II Rzeczpospolita (1918–1939), odznaka Partii Narodowych Socjalistów, 1933–1939, Warszawa, biało-czerwona tarcza, na której skrzyżowane miecz, sierp i młot, odznaka jednoczęściowa, bita z kontrą, mocowana na słupek, nakrętka sygnowana W. GONTARCZYK - WARSZAWA
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: tombak, emalia, 15.9 x 23.7 mm, 4.73 g, miejscowe uszkodzenie emalii

Cena końcowa: 340 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 90