Polska, odznaka pamiątkowa 1. Korpusu Wschodniego, po 1921

Rozpoczęcie: 26-09-2022 18:00
Zakończenie: 06-10-2022 22:34:40

Cena wylicytowana: 900 zł
Aukcja zakończyła się 06-10-2022 22:34:40
352766
Opis: Polska - II Rzeczpospolita (1918–1939), odznaka pamiątkowa 1. Korpusu Wschodniego, po 1921, Warszawa, Krzyż łaciński, na dolnym ramieniu nałożony Orzeł Strzelecki na dwóch skrzyżowanych szablach, na tarcze amazonek 1K., odznaka dwuczęściowa, mocowana na słupek, nakrętka sygnowana J.MICHROWSKI / GRAWER - WARSZAWA / NOWY ŚWIAT 15
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: tombak srebrzony, 21.9 x 39.6 mm, 6.42 g (z nakrętką), Orzeł wtórnie przylutowany
Literatura: Sawicki/Wielechowski s. 628

Cena końcowa: 900 zł
Cena wywoławcza: 210 zł
Cena szacunkowa: 350 zł
Ilość odsłon: 93