Polska, Jasna Góra, Częstochowa, 1982

Rozpoczęcie: 26-09-2022 18:00
Zakończenie: 06-10-2022 22:27:20

Cena wylicytowana: 75 zł
Aukcja zakończyła się 06-10-2022 22:27:20
350255
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989), Jasna Góra, Częstochowa, 1982, Otrębusy, Aw: Popiersie papieża lekko w prawo, PAPIEŻ - JAN PAWEŁ II, Rw: Widok klasztoru na Jasnej Górze, wyżej Matka Boska Częstochowska, CZĘSTOCHOWA - JASNA GÓRA, na obrzeżu nabite ACh i punca srebra, medal wybity na zlecenie Ars Christiana w Zakładzie Produkcyjnym Otrębusy
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 36.4 mm, 29.36 g
Literatura: Nestorowicz 299

Cena końcowa: 75 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 18