Polska, Jan Paweł II, 1978
Zakończenie: 06-10-2022 22:26:20
Polska, Jan Paweł II, 1978
350267
| Opis: | Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989), Jan Paweł II, 1978, Popiersie papieża w lewo, niżej 16 X 1978 / JAN PAWEŁ II, na stronie odwrotnej punca srebra i imiennik, odznaka jednoczęściowa, mocowana na słupek, nakrętka niesygnowana |
| Stan zachowania: | I, Uncirculated |
| Dodatkowe informacje: | srebro, 14.2 x 20.1 mm, 5.49 g |
Cena wywoławcza: 12 zł
Cena szacunkowa: 20 zł
Ilość odsłon: 99