Polska, medal na pamiątkę 200. rocznicy urodzin Tadeusza Kościuszki, 1946

Rozpoczęcie: 26-09-2022 18:00
Zakończenie: 06-10-2022 22:24:00

Cena wylicytowana: 620 zł
Aukcja zakończyła się 06-10-2022 22:24:00
353632
Opis: Polska - II RP powojenna (1944–1952), medal na pamiątkę 200. rocznicy urodzin Tadeusza Kościuszki, 1946, Warszawa, Aw: Popiersie Tadeusza Kościuszki w prawo, TADEUSZ KOŚCIUSZKO - 1746 - 1946; Rw: Kościuszko i kosynierzy, TOWARZYSTWO NUMIZMATYCZNE - W KRAKOWIE - GŁÓWNY KOMITET KOŚCIUSZKOWSKI, na obrzeżu punca srebra, projektował Franciszek Kalfas
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro lane, 62.4 mm, 132.16 g, przeszlifowane obrzeże, medal w pudełku z napisem Wystawa Filatelistyczna Kultua i Sztuka Warszawa 68
Literatura: MMP 46/4, Paszkowycz 3/46

Cena końcowa: 620 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 107