Polska, ryngraf z Matką Boską Częstochowską

Rozpoczęcie: 26-09-2022 18:00
Zakończenie: 06-10-2022 22:23:20

Cena wylicytowana: 75 zł
Aukcja zakończyła się 06-10-2022 22:23:20
352771
Opis: Polska, ryngraf z Matką Boską Częstochowską, Ryngraf z Matką Boską Częstochowską, na stronie odwrotnej punca srebra, imennik i trzecia punca
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 55.9 x 65.3 mm, 15.88 g

Cena końcowa: 75 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 111