Stany Zjednoczone Ameryki (USA), żeton pamiątkowy Wystawy Światowej, 1934

Rozpoczęcie: 26-09-2022 18:00
Zakończenie: 06-10-2022 22:20:00

Cena wylicytowana: 18 zł
Aukcja zakończyła się 06-10-2022 22:20:00
353620
Opis: Stany Zjednoczone Ameryki (USA), żeton pamiątkowy Wystawy Światowej, 1934, Chicago, Aw: Logo wystawy, 1933 / A CENTURY / OF PROGRESS / CHICAGO, Rw: Dwa słupy, po bokach 1833 - 1933, między słupami podkowa, królicza łapa, swastyka, czterolistna koniczyna i słoń, GOOD LUCK - WORLDS FAIR, na dole sygnatura DODSON CHICAGO
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 32.2 mm, 12.08 g, uderzenia przy krawędzi, patyna

Cena końcowa: 18 zł
Cena wywoławcza: 12 zł
Cena szacunkowa: 20 zł
Ilość odsłon: 49