Niemcy, 1000 lat niemieckiego Renu, 1925
Zakończenie: 06-10-2022 22:17:40
350197
| Opis: | Niemcy - Republika Weimarska (1918–1933), 1000 lat niemieckiego Renu, 1925, Aw: Neptun z trójzębem, siedzący w lewo, wsparty na kamieniu, niżej TAVSEND JAHRE / DEVTSCHER RHEIN / 925-1925 / PRO MEMORIA, na dole sygnatura MM, Rw: Dłoń z wyciągniętymi dwoma palcami, DEVTSCH IST DER RHEIN, DEVTSCH SOLL ER SEIN, na obrzeżu nabite WIR ALLEN WOLLE HÜTTER SEIN |
| Stan zachowania: | III+, Good Very Fine |
| Dodatkowe informacje: | mosiądz srebrzony, 37.8 mm, 20.67 g |
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 81