Niemcy, medalik religijny, 1546

Rozpoczęcie: 26-09-2022 18:00
Zakończenie: 06-10-2022 22:17:00

Cena wylicytowana: 185 zł
Aukcja zakończyła się 06-10-2022 22:17:00
350221
Opis: Niemcy, medalik religijny, 1546, Aw: Zmartwychwstały Chrystus, wokół trzej śpiący strażnicy, na dole 1546, Rw: Agnus Dei, niżej CHRISTVS • IST • DAS • / LEMEL • GOTTES / DAS • DER • W / ELT • SINT • / TREG / T •, na obrzeżu nabita odwrócona litera P
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro złocone, 23.9 x 24.1 mm, 7.52 g, usunięte uszko (?)
Literatura: Slg. Donebauer 4432

Cena końcowa: 185 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 70