Francja, 1/2 écu à la mèche longue, 1651 F

Rozpoczęcie: 26-09-2022 18:00
Zakończenie: 06-10-2022 22:06:20

Cena wylicytowana: 640 zł
Aukcja zakończyła się 06-10-2022 22:06:20
353705
Opis: Francja - Ludwik XIV Wielki (1643–1715), 1/2 écu à la mèche longue, 1651 F, Angers
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 6.74 g, patyna, rzadkie - nakład jedynie 6.740 sztuk
Literatura: Gadoury 169, Droulers 527, Duplessy 1470

Cena końcowa: 640 zł
Cena wywoławcza: 450 zł
Cena szacunkowa: 750 zł
Ilość odsłon: 53