Francja, teston, 1555 L

Rozpoczęcie: 26-09-2022 18:00
Zakończenie: 06-10-2022 22:06:00
Francja, teston, 1555 L

Francja, teston, 1555 L

Cena wylicytowana: 150 zł
Aukcja zakończyła się 06-10-2022 22:06:00
353979
Opis: Francja - Henryk II (1547–1559), teston, 1555 L, Bayonne
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 7.32 g, patyna
Literatura: Duplessy 983

Cena końcowa: 150 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 49