wydawnictwa polskie, Adam Górecki – Półtoraki Wazów, 2019, wyd. I, ISBN 9788361255024

Rozpoczęcie: 26-09-2022 18:00
Zakończenie: 06-10-2022 20:03:20

Cena wylicytowana: 40 zł
Aukcja zakończyła się 06-10-2022 20:03:20
92281
Opis: wydawnictwa polskie, Adam Górecki – Półtoraki Wazów, 2019, wyd. I, ISBN 9788361255024
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 206 stron formatu B5, oprawa kartonowa, pierwszy całościowy katalog opisujący dość powszechnie występujące monety, jakimi są półtoraki, bardzo przydatny w systematyzowaniu kolecji, exlibris WCN, książka uzywana, ale dość dobrym stanie

Cena końcowa: 40 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 77