wydawnictwa polskie, Kopicki Edmund - Katalog Podstawowych Typów Monet i Banknotów Polski oraz ..

Rozpoczęcie: 26-09-2022 18:00
Zakończenie: 06-10-2022 20:03:00

Cena wylicytowana: 30 zł
Aukcja zakończyła się 06-10-2022 20:03:00
352574
Opis: wydawnictwa polskie, Kopicki Edmund - Katalog Podstawowych Typów Monet i Banknotów Polski oraz Ziem Historycznie z Polską Związanych, tom IX "Kryteria i elementy klasyfikacji"; Część 2 "Wyobrażenia heraldyczne na monetach" (tekst + tablice), Warszawa 1986
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: razem 2 tomy, 205 + 108 stron, oprawa miękka, fragment pierwszego obszernego opracowania numizmatyki polskiej i z Polską związanej

Cena końcowa: 30 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 87