Rozpoczęcie: 26-09-2022 18:00
Zakończenie: 06-10-2022 20:02:40

Cena wylicytowana: 38 zł
Aukcja zakończyła się 06-10-2022 20:02:40
352571
Opis: wydawnictwa polskie, Edmund Kopicki - Katalog podstawowych typów monet i banknotów Polski oraz ziem historycznie z Polską związanych; tom VII, Monety pomorskie XVI-XIX w., Warszawa 1981
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 177 stron formatu A5, oprawa kartonowa, fragment pierwszego obszernego opracowania numizmatyki polskiej i z Polską związanej, dodatkowo errata

Cena końcowa: 38 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 91