literatura numizmatyczna, Adolph Hess Nachf. – Sammlung Erbstein nachlass des ✝ Herrn Geh. Hofraths ..

Rozpoczęcie: 26-09-2022 18:00
Zakończenie: 06-10-2022 20:02:20

Cena wylicytowana: 46 zł
Aukcja zakończyła się 06-10-2022 20:02:20
353755
Opis: literatura numizmatyczna - katalogi aukcyjne, Adolph Hess Nachf. – Sammlung Erbstein nachlass des ✝ Herrn Geh. Hofraths Dr. Richard Julius Erbstein, Direktor des Königl. Münzcabinets, des Grünen Gewölbes und der Porzellan-Sammlung zu Dresden, Ritter hoher Orden etc., IV Abtheilung: Münzen und Medaillen der neufürstlichen Häuser, der Schweiz, Italiens und der Niederlande, Frankfurt am Main, 18.04.1910
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 188 stron + 5 tablic opisujących pozycje nr 12583–15673, oryginalna miękka oprawa, tylna okładka i ostatnie dwie tablice lekko nadcięte, nieco podniszczone krawędzie okłądki, ale załośc w bardzo dobrym stanie zachowania, dodatkowo firmowa koperta i karta licytacyjna

Cena końcowa: 46 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 414