literatura numizmatyczna, Leo Hamburger – Katalog Münzen und Medaillen aus verschiedenem Besitz, Vie..

Rozpoczęcie: 26-09-2022 18:00
Zakończenie: 06-10-2022 20:01:20

Cena wylicytowana: 250 zł
Aukcja zakończyła się 06-10-2022 20:01:20
353756
Opis: literatura numizmatyczna - katalogi aukcyjne, Leo Hamburger – Katalog Münzen und Medaillen aus verschiedenem Besitz, Viele Seltenheiten allersten Ranges, Sammlung des Herrn Johannes Uhrmacher in Obercassel. Varia, darunter reiche Serie Schwalbach-Münzen, Braunschweig, Cöln u. A., Frankfurt am Main, 24.09.1913
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 73 strony + 17 tablic, 2141 pozycji, oryginalna miękka oprawa, na wewnętrznej stronie przedniej okładki wklejona kartka z napisanym tytułem aukcji w języku hiszpańskim, niewielkie zagięcia stron, podniszczony grzbiet, blok cały, w katalog m.in. monety polskie, śląskie i pomorskie

Cena końcowa: 250 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 103