wydawnictwa polskie, Edward hr. Raczyński – Gabinet Medalów Polskich oraz tych, które się dziej..

Rozpoczęcie: 26-09-2022 18:00
Zakończenie: 06-10-2022 20:00:40

Cena wylicytowana: 1 100 zł
Aukcja zakończyła się 06-10-2022 20:00:40
353311
Opis: wydawnictwa polskie, Edward hr. Raczyński – Gabinet Medalów Polskich oraz tych, które się dziejów Polski tyczą począwszy od najdawniejszych aż do końca panowania Jana III (1513-1696), tom 1 - od Zygmunta Starego do Zygmunta Wazy, Wrocław 1838
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: XXXIII + 358 stron + tablice z wizerunkami medali, twarda skórzana oprawa introligatorska, większość wizerunków przesłoniętych bibułkami ochronnymi, nieliczne popodklejane naddarcia, całość w bardzo ładnym stanie zachowania, książka po profesjonalnej konserwacji

Cena końcowa: 1 100 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 259