Polska, Druga pielgrzymka do Polski, 1982

Rozpoczęcie: 12-09-2022 18:00
Zakończenie: 22-09-2022 22:14:00

Cena wylicytowana: 90 zł
Aukcja zakończyła się 22-09-2022 22:14:00
350251
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989), Druga pielgrzymka do Polski, 1982, Warszawa, Aw: Głowa papieża w lewo, DRUGA PIELGRZYMKA, Rw: Głowa Matki Boskiej, na jej tle widok klasztoru na Jasnej Górze, 600 LAT OBECNOŚCI OBRAZU • 1982, na obrzeżu punce srebra, projektowała Hanna Roszkiewicz
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby 998, 34.8 mm, 27.36 g, nakład 300 sztuk
Literatura: MMP 82/576, Nestorowicz 253, Paszkowycz 40/82

Cena końcowa: 90 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 34