Polska, III Pielgrzymka Ojca Świętego do Polski, 1987

Rozpoczęcie: 12-09-2022 18:00
Zakończenie: 22-09-2022 22:13:00

Cena wylicytowana: 105 zł
Aukcja zakończyła się 22-09-2022 22:13:00
350232
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989), III Pielgrzymka Ojca Świętego do Polski, 1987, Otrębusy, Aw: Głowa papieża lekko w lewo, III PIELGRZYMKA OJCA ŚWIĘTEGO DO POLSKI, Rw: Monstrancja z promieniami, na środku hostia z literami IHS, po bokach punca srebra i ACH, 1987 ROK - II KONGRES EUCHARYSTYCZNY W POLSCE, medal wykonany w Zakładzie Produkcyjnym nr 1 w Otrębusach
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro próby 925, 35.3 mm, 20.06 g
Literatura: Nestorowicz 610

Cena końcowa: 105 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 68