Polska, Druga pielgrzymka do Polski Wrocław, 1983

Rozpoczęcie: 12-09-2022 18:00
Zakończenie: 22-09-2022 22:12:20

Cena wylicytowana: 220 zł
Aukcja zakończyła się 22-09-2022 22:12:20
350244
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989), Druga pielgrzymka do Polski Wrocław, 1983, Aw: Półpostać błogosławiącego papieża, w lewo, PAPIEŻ - JAN PAWEŁ II, Rw: Herb papieski, w tiarę w komponowane TOTUS / TUUS, + DRUGA PIELGRZYMKA DO OJCZYZNY + WROCŁAW 1983, na obrzeżu nabita punca srebra oraz sygnatura producenta, projektował Jacek Dworski
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro lane, 55.2 mm, 61.01 g
Literatura: Grabowski 0354, Nestorowicz 394

Cena końcowa: 220 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 38