Polska, 10. rocznica pontyfikatu, 1988

Rozpoczęcie: 12-09-2022 18:00
Zakończenie: 22-09-2022 22:11:40

Cena wylicytowana: 230 zł
Aukcja zakończyła się 22-09-2022 22:11:40
350249
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989), 10. rocznica pontyfikatu, 1988, Aw: koło, w którym głowa papieża w lewo, PAPIEŻ + JAN PAWEŁ II, Rw: Jabłko panowania, TOTUS - TUUS / X ROCZNICA / PONTYFIKATU / JANA PAWŁA II / 1978 / 1988, na obrzeżu nabita punca srebra i litera W, projektował Zygmunt Brachmański
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: lane srebro próby 925, 47.7 mm, 52.03 g
Literatura: Nestorowicz 651

Cena końcowa: 230 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 48