Polska, Jan Paweł II, 2004

Rozpoczęcie: 12-09-2022 18:00
Zakończenie: 22-09-2022 22:10:40
Polska, Jan Paweł II, 2004

Polska, Jan Paweł II, 2004

Cena wylicytowana: 100 zł
Aukcja zakończyła się 22-09-2022 22:10:40
352821
Opis: Polska - XXI w., Jan Paweł II, 2004, Warszawa, Popiersie papieża w lewo, z lewej Jan Paweł II, projektowała Anna Beata Wątróbska-Wdowiarska
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: tombak srebrzony i oksydowany, 64.5 x 48.8 mm, 114.44 g
Literatura: Nestorowicz 1248

Cena końcowa: 100 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 38