Watykan, medal pamiątkowy

Rozpoczęcie: 12-09-2022 18:00
Zakończenie: 22-09-2022 22:06:20
Watykan, medal pamiątkowy

Watykan, medal pamiątkowy

Cena wylicytowana: 55 zł
Aukcja zakończyła się 22-09-2022 22:06:20
350256
Opis: Watykan - Jan XXIII (1958–1963), medal pamiątkowy, Aw: Popiersie papieża w lewo, JOANNES XXIII PONTIFEX M•, Rw: Widok placu św. Piotra, na dole nabite 750
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 30.3 mm, 12.02 g, lekko przetarty, patyna

Cena końcowa: 55 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 26