Polska, Muzeum Przemysłu i Rolnictwa w Warszawie, 1903

Rozpoczęcie: 12-09-2022 18:00
Zakończenie: 22-09-2022 21:55:40

Cena wylicytowana: 220 zł
Aukcja zakończyła się 22-09-2022 21:55:40
350122
Opis: Polska - Polska pod zaborami (1795–1918), Muzeum Przemysłu i Rolnictwa w Warszawie, 1903, Aw: MUZEUM / PRZEMYSŁU I ROLNICTWA / W WARSZAWIE, Rw: Na tle wschodzącego słońca kobieta siedząca wśród atrybutów rolnictwa, na obrzeżu nabita punca srebra i ARGENT
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 42.6 mm, 34.48 g, ślad po usuniętej zawieszce, czyszczony
Literatura: Strzałkowski 37 (RR)

Cena końcowa: 220 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 35