Polska, medal chrzcielny

Rozpoczęcie: 12-09-2022 18:00
Zakończenie: 22-09-2022 21:55:00
Polska, medal chrzcielny

Polska, medal chrzcielny

Cena wylicytowana: 410 zł
Aukcja zakończyła się 22-09-2022 21:55:00
350143
Opis: Polska - XIX wiek, medal chrzcielny, Warszawa, Aw: Św. Jan wsparty na skale, chrzczący Chrystusa stojącego w wodzie, u góry Gołębica, w odcinku sygnatura Z. MÜNCHHEIMER I SYN, Rw: Kartusz, w którym NA PAMIĄTKĘ / CHRZTU, niżej Jadwigi Scholastyni / Sofiszczenko / Urodzonej 10. Lutego / a ochszczonej 9. Kwietnia / 173 - roku / od Eweliny Kasperskiej, niżej dwie gałązki, na których skrzyżowane serce, krzyż i kotwica, na obrzeżu nabite cztery punce
Stan zachowania: II/III, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 35.0 mm, 12.85 g, niewielkie uszkodzenia obrzeża, medal wyczyszczony

Cena końcowa: 410 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 50