Polska, Władysław Łokietek – medal z XVIII wiecznej serii królewskiej, kopia odlana w XIX w.

Rozpoczęcie: 12-09-2022 18:00
Zakończenie: 22-09-2022 21:53:40

Cena wylicytowana: 300 zł
Aukcja zakończyła się 22-09-2022 21:53:40
352715
Opis: Polska - XIX wiek, Władysław Łokietek – medal z XVIII wiecznej serii królewskiej, kopia odlana w XIX w., Aw: Półpostać króla w prawo, w zbroi i hełmie, napis VLADISLAUS LOCTICUS - SEU CUBITALIS, Rw: CASIMIRI / CUJAVIAE / DUCIS FILIUS, / TER EX ULETREDUX / IN PATRIAM, ET SOLIUM, / DISJECTAS REGNI / PARTES COLLEGIT, / ET JUNXIT. / OBIIT A.DOMIN:1333. / AETAT:73.REG:13. / D.2.MART:
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz lany, 43.9 mm, 38.53 g
Literatura: H-Cz. 3420 (oryginał), Racz. 598 (oryginał), Więcek 86 (oryginał)

Cena końcowa: 300 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 90