Polska, 1100-lecie założenie Cieszyna, 1910

Rozpoczęcie: 12-09-2022 18:00
Zakończenie: 22-09-2022 21:53:20

Cena wylicytowana: 200 zł
Aukcja zakończyła się 22-09-2022 21:53:20
352679
Opis: Polska - Polska pod zaborami (1795–1918), 1100-lecie założenie Cieszyna, 1910, Aw: Panorama miasta, na górze tarcza z herbem rozdziela daty 810–1910, poniżej napis w trzech wierszach: W 1100 ROCZNICĘ ZAŁOŻENIA MIASTA CIESZYNA, Rw: Trzej mężczyźni w czasie spotkania w puszczy; medal sygnowany J. RASZKA i L.CHR.LAUER NUERNBERG
Stan zachowania: II/II+, Good Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 33.4 mm, 17.98 g
Literatura: Strzałkowski 168 (R)

Cena końcowa: 200 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 55