Niemcy, medal na Anschluss Austrii z Adolfem Hitlerem, 1938

Rozpoczęcie: 12-09-2022 18:00
Zakończenie: 22-09-2022 21:52:00

Cena wylicytowana: 620 zł
Aukcja zakończyła się 22-09-2022 21:52:00
352758
Opis: Niemcy - III Rzesza (1933–1945), medal na Anschluss Austrii z Adolfem Hitlerem, 1938, Aw: Głowa kanclerza w prawo, wokoło DER EINER UND FÜHRER ALER DEUTSCHEN, Rw: Globus z krzyżem, po bokach daty 13.3.1938 - 29.9.1938, wokoło DAS GROSSDEUTSCHE REICH IST ERSTANDEN, na obrzeżu napis HAUPTMÜNZAMT WIEN
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro próby 835, 36.2 mm, 20.98 g, punca na obrzeżu

Cena końcowa: 620 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 72