Francja, Izba Handlowa w Tuluzie, XIX w.

Rozpoczęcie: 12-09-2022 18:00
Zakończenie: 22-09-2022 21:51:20

Cena wylicytowana: 120 zł
Aukcja zakończyła się 22-09-2022 21:51:20
350220
Opis: Francja - XIX wiek, Izba Handlowa w Tuluzie, XIX w., Aw: Statek płynący w lewo, CONCILIUM TOLOSANI COMMERCII., Rw: Minerwa siedząca w lewo, trzymająca proporzec, wsparta na tarczach z herbami Tuluzy i Langwedocji, w tle zabudowania miejskie, COMMERCIA MENTE REGUNTUE, w odcinku 1703, na obrzeżu nabite ARGENT
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 36.0 mm, 23.45 g

Cena końcowa: 120 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 103