Polska, 1 złoty, 1925

Rozpoczęcie: 12-09-2022 18:00
Zakończenie: 22-09-2022 20:58:00
Polska, 1 złoty, 1925

Polska, 1 złoty, 1925

Cena wylicytowana: 220 zł
Aukcja zakończyła się 22-09-2022 20:58:00
352461
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939) - monety obiegowe, 1 złoty, 1925, Londyn, popiersie kobiety z kłosami, z kropką po dacie
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: minimalne uszkodzenia obrzeża, moneta czyszczona
Literatura: Parchimowicz 107b

Cena końcowa: 220 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 49