Polska, 5 złotych, 1928

Rozpoczęcie: 12-09-2022 18:00
Zakończenie: 22-09-2022 20:54:20
Polska, 5 złotych, 1928

Polska, 5 złotych, 1928

Cena wylicytowana: 820 zł
Aukcja zakończyła się 22-09-2022 20:54:20
352464
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939) - monety obiegowe, 5 złotych, 1928, Warszawa, Nike, odmiana ze znakiem mennicy
Stan zachowania: IV, Fine
Dodatkowe informacje: moneta wyczyszczona, uszkodzenia obrzeża
Literatura: Parchimowicz 114a

Cena końcowa: 820 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 125