Polska, 10 złotych, 1934

Rozpoczęcie: 12-09-2022 18:00
Zakończenie: 22-09-2022 20:53:00
Polska, 10 złotych, 1934

Polska, 10 złotych, 1934

Cena wylicytowana: 1 300 zł
Aukcja zakończyła się 22-09-2022 20:53:00
352742
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939) - monety obiegowe, 10 złotych, 1934, Warszawa, Józef Piłsudski
Stan zachowania: II+/I-, Nearly Uncirculated
Dodatkowe informacje: delikatna patyna, rzadki rocznik w bardzo ładnym stanie zachowania
Literatura: Parchimowicz 124a

Cena końcowa: 1 300 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 133