Polska, lot 2 monet, 1840 MW

Rozpoczęcie: 12-09-2022 18:00
Zakończenie: 22-09-2022 20:49:20
Polska, lot 2 monet, 1840 MW

Polska, lot 2 monet, 1840 MW

Cena wylicytowana: 44 zł
Aukcja zakończyła się 22-09-2022 20:49:20
352652
Opis: Polska - Królestwo Kongresowe (1815–1835) - Mikołaj I (1825–1855), lot 2 monet, 1840 MW, Warszawa, 5 groszy (IV+) oraz 10 groszy (III+)
Stan zachowania: III+/IV+,
Dodatkowe informacje: razem 2 sztuki, patyna
Literatura: Bitkin 1193, 1182

Cena końcowa: 44 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 19