Polska, talar, 1794

Rozpoczęcie: 12-09-2022 18:00
Zakończenie: 22-09-2022 20:47:00
Polska, talar, 1794

Polska, talar, 1794

Cena wylicytowana: 2 800 zł
Aukcja zakończyła się 22-09-2022 20:47:00
352646
Opis: Polska - Stanisław August Poniatowski (1764–1795) - monety koronne, talar, 1794, Warszawa, Aw: Głowa króla w prawo, STANISLAUS AUGUSTUS D G REX POLON M D LIT, Rw: Wielopolowa tarcza herbowa z herbem Ciołek w środku, całość otoczona wstęgą oraz wieńcem z liści palmowych i dębowych, u dołu order Orła Białego, legenda
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: srebro, 23.90 g, patyna
Literatura: Davenport 1623, Parchimowicz SAP 37.a, Plage 373, Berezowski 7.50 zł

Cena końcowa: 2 800 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 263