Polska, grosz, 1614

Rozpoczęcie: 12-09-2022 18:00
Zakończenie: 22-09-2022 20:36:00
Polska, grosz, 1614

Polska, grosz, 1614

Cena wylicytowana: 230 zł
Aukcja zakończyła się 22-09-2022 20:36:00
352625
Opis: Polska - Zygmunt III Waza (1587–1632) - monety koronne, grosz, 1614, Kraków, bez kropki pomiędzy cyframi daty
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Kop 803 (R), Kopicki (ZIIIW) 304 (R)

Cena końcowa: 230 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 139