Niemcy, grosz miśnieński, 1462–1464

Rozpoczęcie: 12-09-2022 18:00
Zakończenie: 22-09-2022 20:17:00

Cena wylicytowana: 125 zł
Aukcja zakończyła się 22-09-2022 20:17:00
352587
Opis: Niemcy - Miśnia, Marchia - Fryderyk II Łagodny (1428–1464), grosz miśnieński, 1462–1464, Aw: Krzyż liliowaty w czwórłuku, w zewnętrznych kątach C-R-V, (tarcza ze skrzyżowanymi mieczami), * F ◦ DI ◦ GRACIA ◦ TVRINGE…NG, Rw: Lew w lewo z tarczą ze słupami, + GROSSVS ◦ IIARCH ◦ IIISNENSIS
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 27.4 mm, 2.71 g, lekko gięty, patyna
Literatura: Krug 943

Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 60