wydawnictwa zagraniczne, R. S. Yeoman, Kenneth Bresset – The Official Red Book, A Guide Book of Uni..

Rozpoczęcie: 12-09-2022 18:00
Zakończenie: 22-09-2022 20:03:40

Cena wylicytowana: 20 zł
Aukcja zakończyła się 22-09-2022 20:03:40
92280
Opis: wydawnictwa zagraniczne, R. S. Yeoman, Kenneth Bresset – The Official Red Book, A Guide Book of United States Coins, 53rd edition, New York 1999, ISBN 0307480054
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 336 stron formatu ok. A5, twarda oprawa, bogato ilustrowany, brdzo szczegółowy katalog monet amerykańskich, zawierający informacje o nakładach o wartościach poszczególnych monet, wewnątrz exlibris WCN, książka używana, ale bez uszkodzeń

Cena końcowa: 20 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 51