wydawnictwa polskie, Janusz Parchimowicz - Monety Rzeczypospolitej Polskiej 1919-1939; Szczecin..

Rozpoczęcie: 12-09-2022 18:00
Zakończenie: 22-09-2022 20:03:20

Cena wylicytowana: 320 zł
Aukcja zakończyła się 22-09-2022 20:03:20
92279
Opis: wydawnictwa polskie, Janusz Parchimowicz - Monety Rzeczypospolitej Polskiej 1919-1939; Szczecin 2010, ISBN 9788387355654
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 330 stron formatu ok. B5, twarda oprawa, najlepszy i bardzo bogaty katalog monet międzywojennych, również próbnych, egzemplarz z exlibrisem WCN, niewielkie uszkodzenia obrzeża

Cena końcowa: 320 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 54