wydawnictwa zagraniczne, Shatalin Igor – Polish Orts 1608-1684 including Georg Wilhelm orts 1621-16..

Rozpoczęcie: 12-09-2022 18:00
Zakończenie: 22-09-2022 20:03:00

Cena wylicytowana: 740 zł
Aukcja zakończyła się 22-09-2022 20:03:00
349050
Opis: wydawnictwa zagraniczne, Shatalin Igor – Polish Orts 1608-1684 including Georg Wilhelm orts 1621-1640, Gustav II Adolph orts 1628-1631, Carl X Gustav orts 1656-1658, Lwow 2021, ISBN 9786178055103, egzemplarz nr 118
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 302 strony formatu A4, twarda oprawa, najnowsze, numerowane wydanie specjalistycznego opracowania polskich ortów z XVII wieku, w tym ortów Jana Kazimierza, delikatnie przetarta okładka

Cena końcowa: 740 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 46