wydawnictwa polskie, Adam Górecki – Półtoraki Wazów, Lublin 2019, wydanie III poprawione, ISBN ..

Rozpoczęcie: 12-09-2022 18:00
Zakończenie: 22-09-2022 20:02:40

Cena wylicytowana: 90 zł
Aukcja zakończyła się 22-09-2022 20:02:40
352575
Opis: wydawnictwa polskie, Adam Górecki – Półtoraki Wazów, Lublin 2019, wydanie III poprawione, ISBN 9788395776502
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 212 stron formatu B5, oprawa miękka, pierwszy całościowy katalog opisujący dość powszechnie występujące monety, jakimi są półtoraki, bardzo przydatny w systematyzowaniu kolecji

Cena końcowa: 90 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 30